מרכז ההכנה לכלה – הינומה / הגדוד העברי 6, קניון סי-מול / אשדוד / בתיאום מראש בלבד!

השכרת רכב לחתונה: איזה רכב מומלץ?

צוות הינומה

צוות הינומה

צוות האתר דואג לעדכן בדברים החשובים ביותר לכלה ולמשפחה כולה ברגע השמח בחייהם.

השכרת רכב לחתונה: איזה רכב מומלץ?

חלק מההכנות לחתונה כוללים גם השכרה של רכב אשר באמצעותו תוכלו לנוע בקלות וגם בסטייל. כיצד לבחור את הרכב הטוב והמומלץ ביותר בעבורכם? במדריך זה נציג את כל הפרטים.

 

השכרת רכב לחתונה: חלק בלתי נפרד מההכנות אותן יש לבצע לפני יום החתונה 

 

אם בעבר זוגות אשר נישאו הסתפקו בנסיעה במונית לאירוע, כיום הרכב אותו משכירים מהווה חלק בלתי נפרד הן מנוחות ההגעה ממקום למקום והן מהסטייל האישי שלכם. ניתן לראות כי בשנים האחרונות נרשם זינוק במספר רכבי היוקרה אשר הושכרו לטובת החתונה, כחלק מהרצון של זוגות רבים להגיע לצילומים המקדימים ולאולם בסטייל ועם נוחות מקסימאלית. תוכלו לקרוא כאן אודות הפרמטרים החשובים ביותר בעת בחירה של רכב להשכרה, וכן לקבל סיוע מצד המומחים בעבור בחירה של הרכב המומלץ ביותר ליום האירוע שלכם, כך שתוכלו לבצע בחירה נכונה ומשתלמת בעבורכם. 

 

כיצד לבחור רכב לחתונה?

 

הרכב שלכם חייב להיות מותאם לסוג האירוע. כך לדוגמא, אם אתם מתכננים להתחתן בשטח פתוח, מומלץ להשכיר ג'יפ אשר באמצעותו ניתן להגיע בנוחות למקום האירוע. אולם, אם האירוע שלכם במרכז הארץ אפשר בהחלט לבחור ברכב עירוני עמו ניתן יהיה נוח לנהוג בסביבה צפופה. כך או כך, חשוב לשים לב שאתם שוכרים רכב שלו מושב אחורי מרווח. רכב קטן עשוי להיות מלוכדת של ממש בעבורך, בעיקר אם את מתכננת ללבוש שמלה רחבה אשר תופסת מקום. בנוסף לכך, יש לא מעט ציוד אשר אותו צריך להכניס למושב האחורי ולפנים הרכב ולכן מומלץ לבחור ברכב עם חמש דלתות ולכן אם אתם מתלבטים לגבי רכבים מומלצים, אין ספק כי שוק רכבי היוקרה מהווה את הדרך הטובה ביותר להגיע ליום האירוע שלכם. מדובר ברכבים אמינים וגם בטוחים, שני פרמטרים מהותיים מאוד בכל הקשור לבחירה של רכב. 

 

בטיחות היא שם המשחק

 

הרכבים המומלצים ביותר בענף הם הרכבים בעלי חמש כוכבי בטיחות, ולכן בעת ההשכרה בדקו היטב כי הרכב אותו אתם משכירים הוא רכב בטיחותי ואמין. אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו ביום המרגש ביותר תקוע בדרך עם מנוע ששבק חיים, ולכן הקפידו לבצע השכרה דרך חברה מיומנת אשר תדע לבצע את ההתאמה המדויקת הן מבחינת הפרמטרים של מספר הנוסעים, אופי האירוע וכן הצרכים הנדרשים. הרכבים המומלצים לצורך השכרה הם רכבי יוקרה BMW, מרצדס, אאודי ורנו. בנוסף לכך, ניתן לבצע השכרה של לימוזינה – דרך מצוינת להגיע לאירוע ביחד עם כל החברים ובני המשפחה, בסטייל ועם אפשרות לקבלת בר מאובזר להרמת כוסית בדרך לצילומים ולאולם. זכרו, מדובר ביום אחד ולכן בחירה מדויקת של רכב מומלץ תאפשר לכם להגיע בראש שקט ובבטיחות. שיהיה במזל, ולא לשכוח חגורות בטיחות!

עוד מאת צוות הינומה באתר:

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן